O projektu workabox

Zpracovatele workaboxu je tým stejně smýšlejících odporníků, kteří svou činnost zaměřují na zjednodušení maloobchodu.

Zatím co jiné firmy hodlají obejmout všechny oblasti byznysu, náš tým se soustředil výjimečně na potřebách maloobchodu. Naši odborníci úspěšně realizovali řádu projektů v oblasti maloobchodu, a proto rozumíme, jaké mají prodejci každodenní problémy.

Vzhledem k tomu tým workabox vytvořil web-servis zaměřen na automatizaci maloobchodu. Je to IT-řešení umožňující automatizaci vašeho byznysu za několik minut bez zbytečných nákladů.

Naším cílem je maximální zjednodušení maloobchodu!

Projekt workabox je oblačné IT-řešení pro modely SaaS (Software as a Service – programové zabezpečení jako servis) přizpůsobeno speciálně pro maloobchod. Provoz dodatku se koná prostřednictvím web-browseru.

Uživatelé si pronajímají programové zabezpečení a nesou mizerné občasné náklady. Tento model má řádu výhod ve srovnání s „krabičkovým“ programovým zabezpečením:

-          Dodatek je přizpůsoben pro vzdálené používání z jakéhokoliv koutku světa – potřebujete jen připojení k síti Internet.

-          Platby jsou každý měsíc stejné buď nebo závisí na počtu a objemech vykonaných operací. Cena za používání produktu workabox tvoří 1/24 ceny za používání podobného „krabičkového“ programového zabezpečení.

-          Cena rovněž zahrnuje technickou podporu uživatele.

-          Modernizace a obnovení webového dodatku jsou plynulé a průhledné pro všechny stávající klienty.

-          Minimální riziko utracení personálních údajů a jejich maximální úroveň ochrany vzhledem k vyloučení možnosti poškození vybavení a lidského faktoru (nelze informace ukrást).

workabox funguje dle časově omezeného triálního byznysového modelu. Máte možnost používat program během 14 dní. Během tohoto období můžete program celkově používat, stejně jako při používání zaplacené verze. Po vypršení této lhůty bude přístup k servisu přerušen.

Maloobchod ještě nikdy nebyl takový jednoduchý!

Back to top